Fudbaleri Mornara upisali su novu pobjedu i potvrdili dobru formu uoči samog finiša Amplitudo 2.CFL.

U derbiju 31. kola savladali su Igalo sa 5:0, uz tri postignuta gola u posljednjih osam minuta utakmice. Goste iz Herceg Novog ,,otvorili“ su Demir Škrijelj i Jovan Pajović, da bi u finišu proradili Nino Vukmarković i dvostruki strijelac Boško Guzina.

Trijumf je upisao i Arsenal u ,,komšijskom“ derbiju sa Bokeljom - 1:0. Gol vrijedan tri boda postigo je Jasmin Muhović u 63. minutu meča.

Grbalj i Jedinstvo remizirali su bez golova, ali su goleade viđene Beranama i Spužu. Na Gradskom stadionu u Beranama Kom je bio bolji od domaćina sa 3:2, dok je Ibar savladao Drezgu rezultatom 4:2.

Berane su imale vođstvo Koma, međutim, preokret gostima donio je Lazar Vučićević. Meč je u egal vratio Srđan Bošković iz jedanaesterca u 74. minutu, a tri boda ekipi sa Zlatice obezbijedio je Veljko Radenović u prvom minutu sudijske nadoknade.

Grbalj - Jedinstvo 0:0

Berane - Kom 2:3