Arsenal i Mornar ostvarili su pobjede u 29. kolu Amplitudo 2.CFL i tako nastavili borbu za prvo mjesto na tabeli.

Tivćani su upisali minimalnu pobjedu na gostovanju Drezgi, a do nje su došli pogotkom Vuka Dapčevića u prvom minutu sudijske nadoknade.

Mornar je na svom terenu bio ubjedljiv protiv Koma - 4:0. Slobodan Perišić i Jovan Pajović donijesu Baranima veliku prednost do poluvremena, da bi u nastavku Boban Đorđević i Demir Škrijelj potvrdili trijumf. Mornar je drugi na tabeli sa bodom manje od Arsenala.

Ibar je u duelu sa Igalom došao do važne pobjede u borbi za opstanak - 2:1. Gosti su poveli preko Alekse Maraša, a zatim je ekipa iz Rožaja preokrenula zahvaljujući Bojanu Kopitoviću i Božidaru Bujiši.

Komšijski derbi između Bokelja i Grblja završen je pobjedom Kotorana - 3:0. Dva puta je iz jedanaesterca bio precizan Jovan Popović, dok je konačan rezultat postavio Stefan Čađenović.

Berane - Jedinstvo 0:1