Odigrano 18. kolo Amplitudo 2.CFL…

Fudbaleri Arsenala poraženi od Igala su rezultatom 2:0 u derbiju 18. runde Amplitudo 2.CFL.

Igalo je na svom terenu savladalo lidera golovima Miloša Perovića i Miloša Radunovića, koji su mrežu Tivćana pogađali su 59. i 87. minutu.

Poraz Arsenala nije u potpunosti iskoristio drugoplasirani Kom, koji je remizirao na gostovanju Ibru - 1:1. Gosti su dugo vodili, od 21. minuta i gola Vula Vujačića, ipak, bod timu iz Rožaja donio je Amer Tahirović iz jedanaesterca u 85. minutu.

Mornar i Berane odigrali su u Baru bez golova, dok je remi, doduše uz po gol na obje strane, viđen u Bijelom Polju, gdje su igrali Jedinstvo i Bokelj. Kotorani su poveli u 9. minutu preko Boška Guzine, a konačan rezultat postavio je Radule Krulanović dvadesetak minuta prije kraja.

Grbalj se pobjedom od 2:0 vraća sa gostovanja Drezgi. Strijelci za goste bili su Miloš Vučetić u 20. i Nikola Stanišić u trećem minutu sudijske nadoknade.

Jedinstvo - Bokelj 1:1