Odigrano 3. kolo Druge lige Crne Gore...

Derbi treće runde Druge lige Crne Gore završen je bez pobjednika - duel Bokelja i Koma završen je rezultatom 1:1.

Gosti su poveli već u 4. minutu, kada je precizan bio Mirza Hot. Kom je u vođstvu bio sve do 83. minuta i pogotka Ivana Rackovića, koji je postavio konačan rezultat.

Najubjedljiviji trijmf u ovoj rundi upisao je Grbalj u Beranama - 3:0. Vladan Kordić u 28. i Luka Klikovac u 45. minutu donijeli su veliku prednost gostima, da bi u posljednjim trenucima utakmice Nikola Stanišić iz jedanaeterca potvrdio pobjedu.

Mornar je u Baru došao do tri boda u duelu sa Arsenalom - 2:0. Nino Vukmarković je iz jedanaesterca u 28. minutu najavio trijumf, dok je Ermin Seratlić pola sata kasnije zaključio pobjedu svoje ekipe.

U duelima Ibra i Jedinstva, odnosno Drezge i Igala, nije bilo golova.

Ibar - Jedinstvo 0:0

Drezga - Igalo 0:0

Mornar - Arsenal 2:0