Krenula nova sezona u Drugoj ligi Crne Gore...

Bolji učinak gostujućih ekipa obilježio je start nove sezone u Drugoj ligi Crne Gore.

Berane, Kom i Arsenal upisali su pobjede na strani, Jedinstvo je došlo do boda, dok je Grbalj jedini poražen.

Povratnik u drugoligaški karavan, ekipa Berana, u Kotoru je savladala Bokelj sa 1:0. Gol za trijumf postigao je Željko Srećković u 80. minutu.

Prošlogodišnji prvoligaš Kom slavio je nakon preokreta protiv Drezge - 2:1. Domaćin je poveo u 20. minutu preko Sima Goranovića, da bi isti igrač dvadesetak minuta kasnije postigao autogol. Preokret je kompletirao Kristijan Filipović u 54. minutu.

Najubjedljiviji trijumf upisao je Arsenal u Rožajama - 2:0. Strijelci za Tivćane bili su Hulijan Montenegro u 44. i Ivan Asanović u 54. minutu.

Igalo i Jedinstvo podijelili su bodove u Herceg Novom - 1:1. Mijodrag Koprivica golom iz jedanaesterca doveo je svoj tim u vođstvo u 43. minutu, a odgovor sa druge strane stigao je u 53, kada je Vuk Vulević postavio konačan rezultat.

Mornar je na Topolici došao do minimalnog trijumfa u duelu sa Grbljom. Meč je odlučen već u 6. minutu, preko Nina Vukmarkovića iz jedanaesterca.

Igalo - Jedinstvo 1:1