Lider slavio na gostovanju Ibru...

Fudbaleri Lovćena napravili su najveće iznenađenje 28. kola Druge lige Crne Gore. Cetinjani, koji se nalaze u opasnoj zoni, uspjeli su da savladaju drugoplasirani Bokelj sa 1:0 i tako povećaju svoje šanse za opstanak u ligi. Trenutak odluke u duelu koji se igrao u Kotoru desio se u 44. minutu, kada je mrežu Bokelja zatresao Nikola Draganić.

Sjajan meč odigrali su Jedinstvo i Mornar, koji su u Bijelom Polju postigli ukupno deset golova - 6:4. Domaćin je rano došao do dva gola prednosti, zatim su gosti uzvratili, ali je Jedinstvo ponovo otišlo na pristojno odstojanje. Ipak, u periodu od 61. do 68. minuta Jedinstvo je prelomilo utakmicu, dok je do kraja meča Mornar preko Benjamina Kacića uspio da ublaži poraz.

Lider na tabeli, Dečić, vezao je drugu pobjedu, ovog puta protiv Ibra u Beranama - 4:1. Anđelo Rudović doveo je svoj tim u vođstvo, u nastavku su trijumf ubjedljivim učinili Martin Prenkočević, Ilir Camaj i Aldin Adžović.

Fenjeraš Otrant sa 2:0 je savladao Drezgu na svom terenu, dok je Arsenal kao gost slavio protiv Jezera - 1:0.

Bokelj - Lovćen 0:1