Tuzani na četiri boda ispred konkurencije…

Situacija na vrhu tabele Druge lige Crne Gore dodatno se zakomplikovala nakon utakmica 26. kola.

Lider Dečić nije uspio da savlada Jezero pred svojim navijačima - 0:0, što je iskoristio drugoplasirani Bokelj da trijumfom nad Otrantom od 4:2 dođe na četiri boda zaostatka.

Kotorani su na svom terenu krenuli furiozno i do 50. minuta postigli čak četiri gola. Gosti su kasnije uspjeli samo da ublaže poraz preko Kenana Orahovca i Valentina Rudovića.

U zoni baraža je i Jedinstvo, koje je sa 2:1 slavilo protiv Drezge u Spužu. Vuk Vulević i Filip Kalačević pogodili su za tim iz Bijelog Polja, dok je za domaćina precizan bio Aleksa Maraš.

Važnu pobjedu u borbi za opstanak upisao je Lovćen protiv Ibra - 2:0. Sve je bilo gotovo nakon pola sata igre, kada su mrežu gostiju pogađali Hulijan Montenegro i Marko Đurović.

U okršaju ekipa iz donjeg dijela tabele slavio je Mornar, koji je na svom terenu uzeo tri boda protiv Arsenala - 2:1. Savo Gazivoda i Marko Kažić donijeli su prednost Tivćanima, koju je desetak minuta prije kraja samo smanjio Ranko Krgović.

Bokelj - Otrant-Olympic 4:2