Kotorani smanjili zaostatak za Dečićem…

Fudbaleri Arsenala trijumfom nad Dečićem od 3:0 napravili su najveće iznenađenje u 26. kolu Druge lige Crne Gore.

Furioznim finišem, u kojem su mrežu lidera tresli Ćetko Manojlović u 76. iz jedanaesterca i Dejan Pepić u 80. i 88, došli su do važne pobjede u borbi za opstanak.

Ujedno, Arsenal je pomogao Bokelju da smanji zaostatak za Dečićem na šest bodova. Kotorani su bili ubjedljivi na gostovanju Mornaru - 3:0, zahvaljujući golovima Boška Guzine (dva) i Srđana Boškovića.

Jezero je pobjedom nad Drezgom od 1:0 iskoristilo remi Jedinstva i Lovćena (0:0), pa je ekipa iz Plava trenutno na trećoj poziciji.

Zanimljiv meč viđen je u Rožajama, gdje je domaći Ibar savladao Otrant - 3:2. Ibar je vodio golom Danina Talovića u 45. minutu, da bi izjednačenje gostima donio Fatmir Molabećirović sa bijele tačke u 68. minutu. Egal je kratko trajao, nakon nekoliko minuta Tanović je je bio precizan iz jedanaesterca, a onda je Muslija Juković u 81. najavio trijumf svoje ekipe. Enis Ljamović je u 83. postavio konačan rezultat.

Mornar – Bokelj 0:3