Završeno 23. kolo Druge lige Crne Gore…

Fudbaleri Dečića savladali su Bokelj rezultatom 2:1 u derbiju 23. kola Druge lige Crne Gore.

Trijumfom nad Kotoranima Dečić je došao do osam bodova prednosti ispred drugoplasiranog Jedinstva, odnosno devet ispred današnjeg rivala.

Pjeter Ljuljđuraj doveo je Dečić u vođstvo u 8. minutu, da bi nakon petnaestak minuta igre u nastavku izjednačio Igor Poček. Ipak, novu prednost i potvrdu pobjede Tuzanima je donio Marko Tući pogotkom u 64. minutu.

Drugoplasirano Jedinstvo nije uspjelo da savlada Ibar pred svojim navijačima – 0:0, dok je isti rezultat viđen i u duelu Arsenala i Lovćena.

Jezero je sa 2:0, golovima Saše Radenovića i Dražena Ajkovića, došlo do tri boda u meču sa Otrantom, dok su Mornar i Drezga podijelili bodove u Baru – 1:1.

Dečić – Bokelj 2:1