Odigrano 19. kolo Druge lige Crne Gore...

Derbi 19. runde Druge lige Crne Gore, između Dečića i Ibra, završen je bez pobjednika - 3:3.

U duelu odigranom u Tuzima svih šest golova postignuto je u drugom poluvremenu. Dečić je poveo u 49. golom Aldina Adžovića, da bi minut kasnije Ibar uzvratio preko Amera Tahirovića, pogotkom sa bijele tačke. Novo vođstvo domaćino donio je Adžović, ovog puta iz jedaneasterca, ali ni ta prednost nije dugo trajala. Dva minuta kasnije poravnao je Fatih Muković. U 78. minutu Pjeter Ljuljđuraj donosi vođstvo Dečiću, ali je Ibar stigao i do novog poravnanja u 80. minutu, kada je Siniša Stanisavić postavio konačan rezultat.

Pobjednika nije bilo ni u duelu Arsenala i Jezera, dok je Jedinstvo sa 3:1 slavilo protiv Mornara. Barani su poveli u 3. minutu, a onda su gosti preko Dragana Nikolića, Antona Memčevića i Marka Bugarina došli do tri boda.

Bokelj je ranim golovima Miloša Stevovića, u 2. i 14. minutu, savladao Lovćen. Meč između Drezge i Otranta završen je bez golova.

Lovćen - Bokelj 0:2