Odigrana četiri meča 15. kola Druge lige Crne Gore...

Fudbaleri Dečića savladali su u gostima Mornar sa 2:0 i tako u 15. kolu Druge lige Crne Gore prekinuli niz od tri meča bez pobjede.

Lider sada ima tri boda više od Jezera, koje je na svom terenu remiziralo sa Lovćenom - 1:1. Dečić su do pobjede vodili golovi Martina Prenkočevića u 29. i Ilira Camaja u 59. minutu.

Jezero je protiv ,,fenjeraša“ Lovćena vodilo golom Meldina Dreškovića u 38. minutu i tu prednost održavalo je do posljednjeg minuta regularnog toka utakmice. Ipak, bod gostima donio je Nikola Draganić u 90. minutu.

Jedinstvo je ubjedljivo savladalo Otran, iako su sva tri gola Bjelopoljci postigli u finišu utakmice. Anton Memčević doveo je svoj tim u vođstvo u 77. minutu, pet minuta kasnije prednost je udvostručio Eniks Kriještorac, da bi praktično u sljedećem napadu Milisav Perošević postavio konačnih 3:0.

U duelu Ibra i Bokelja nije bilo pobjednika - 1:1. Kotorani su poveli golom Miloša Stevovića u 51. minutu, izjednačio je Amer Tahirović desetak minuta kasnije.

Duel Arsenala i Drezge nije odigran zbog jake kiše, koja nije omogućila normalne uslove za igru.

Ibar - Bokelj            1:1

Jedinstvo - Otrant-Olimpik 3:0

Jezero - Lovćen 1:1

Mornar - Dečić 0:2