Odigrano sedmo kolo Druge lige Crne Gore...

Fudbaleri Drezge savladali su Jezero rezultatom 2:1 u jednom od derbija sedmog kola Druge lige Crne Gore.

Gosti su do trijumfa došli golovima iz jedanaesteraca, koje je oba puta uspješno izveo Nikola Pavković, prvo u 25, zatim i u 69. minutu. Pogodak za domaćina postigao je Edis Redžepagić u 31. minutu.

Meč pun uzbuđenja odigrali su Arsenal i Dečić - 3:3. Tivćani su dva puta vodili, drugi put imali i dva gola prednosti, ali se lider vratio zahvaljujući trostrukom strijelcu Ivanu Kneževiću. Mrežu Dečića pogađali su Lazar Pajović i Ivan Kotarac, kao i Radoš Dedić, koji je postigao autogol.

Duel Mornara i Bokelja završen je pobjedom Barana - 1:0. Trenutak odluke viđen je u 31. minutu, kada je Marko Kažić postigao gol vrijedan tri boda.

Iako je do 81. minuta gubio sa 1:0, Otrant je slavio na gostovanju Ibru rezultatom 2:1. Žarko Vilotijević doveo je svoj tim u vođstvo u 37. minutu udarcem sa bijele tačke, da bi Anđelo Rudović, takođe pogotkom sa 11 metara, poravnao rezultat u 81. minutu. Isti igrač kreirao je preokret tri minuta kasnije.

U duelu Jedinstva i Lovćena nije bilo golova.

Mornar - Bokelj 1:0