Odigrani mečevi drugog kola Druge lige Crne Gore...

Fudbaleri Jezera jedina su ekipa sa maksimalnim učinkom nakon dva odigrana kola Druge lige Crne Gore.

Ekipa iz Plava u derbiju drugog kola sa 1:0 savladala Bokelj u Kotoru. Jedini gol na meču postigao je Božo Osmajlić u 51. minutu.

Nakon remija u prvom kolu, Drezga je u ovoj rundi došla do prve pobjede u drugoligaškoj konkurenciji. Drezga je kao gost savladala Lovćen sa 2:1, ponajviše zahvaljujući golovima Aldena Škrijelja u 35. i Stefana Čađenovića u 54. minutu. Gol za Lovćen postigao je Trpimir Vrljičak u 71. minutu.

Jedinstvo je u Bijelom Polju sa 1:0 savladalo Arsenal. Gol za tri boda postigao je Dragan Nikolić u 73. minutu.

Po četiri gola i dva neriješena ishoda viđena su u Rožajama i Ulcinju. Ibar i Mornar podijeli su bodove u Rožajama - 2:2, iako je domaćin vodio do finiša meča, kada je Nino Vukmarković donio bod svojoj ekipi.

Sličan scenario viđen je u Ulcinju, gdje je Benjamin Redžović donio bod Otrantu pogotkom u 85. minutu.

Bokelj - Jezero 0:1