Podgoričani u drugom kolu kvalifikacija za LE.

Fudbaleri Budućnosti savladali su Trans Narvu i u revanšu prvog kola kvalifikacija za UEFA Ligu Evrope, čime su potvrdili prolazak u narednu rundu ovog takmičenja.

Nakon 2:0 u prvom meču, Podgoričani su pred svojim navijačima upisali ubjedljiv trijumf protiv ekipe iz Estonije - 4:1.

Poveli su rano, već u drugom minutu mrežu gostiju zatresao je Miloš Vučić. Uslijedio je odgovor Trans Narve, koja je izjednačila pogotkom Eduarda Golovljova u 39. minutu.

U nastavku je Budućnost ipak potvrdila kvalitet - prvo je Dušan Bakić u 49. minutu vratio vođstvo, da bi Mihailo Perović u 56. i Dejan Zarubica u 78. minutu potpisali ubjedljivu pobjedu.

Zeta se oprostila od međunarodne scene remijem na gostovanju Fehervaru - 0:0. U prvom meču, odigranom u Podgorici prije sedam dana, Mađari su slavili sa 5:1.