Završeno takmičenje u Drugoj ligi Crne Gore.

Fudbaleri Jezera i Dečića izborili su opstanak u Drugoj ligi Crne Gore, dok će Igalo, uz Berane, naredne sezone igrati u nižem rangu takmičenja.

Jezero je u direktnom duelu za opstanak sa 1:0 savladalo Igalo u gostima. Junak pobjede je Dražen Ajković, koji je u 65. minutu postigao gol odluke.

Dečić je sa 3:1 došao do bodova na gostovanju Beranama. Vule Vujačić je u 7. i 9. minutu nagovijestio konalan ishod, Ernes Isljami je u 19. vratio malo neizvjesnosti u meč, međutim, sve dileme otklonio je Vuk Damjanović petnaestak minuta prije kraja prvog poluvremena.

U derbiju 36. runde Bokelj je sa 2:0 savladao Kom, ali to nije imalo uticaja na konačan poredak na tabeli. Kom će sa druge, a Kotorani sa treće pozicije u baraž za ulazak u Telekom 1.CFL.

Budući prvoligaš Mladost iz Lješkopolja porazom od Arsenala završilo je sezonu. Domaćin je poveo u 3. minutu preko Ivana Bulatovića, da bi u posljednjih desetak minuta Tivćani došli do pobjede - 2:1.

Berane - Dečić 1:3