Fudbaleri Mladosti iz Lješkopolja poraženi su na gostovanju Jedinstvu, čime su propustili priliku da u 33. kolu Druge lige obezbijede plasman u viši rang takmičenja.

Bjelopoljci su do pobjede od 1:0 došli golom Japanca Šoje Nakahare u 72. minutu utakmice.

Važnu pobjedu u borbi za drugu poziciju upisao je Kom protiv Berana - 2:1. Tim sa Zlatice je furiozno startovao i golovima Save Gardaševića u 8. i Miloša Milovića u 11. minutu došao do prednosti koju nije ispustio do kraja. Hideaki Tada je u 66. minutu postavio konačan rezultat.

Dečić je na svom terenu savladao Bokelj rezultatom 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Bojan Lazarević u 21. minutu.

Poraz Kotorana iskoristio je Otrant, koji se trijumfom nad Igalom od 3:0 izjednačio po broju bodova sa Bokeljom. Ulcinjani su u razmaku od desetak minuta sredinom prvog poluvremena riješili sve dileme oko pobjednika meča - Anđelo Rudović pogodio je u 21. minutu, a onda je Mehmet Divanović u 24. i 31. povećao zalihu koja do kraja nije ugrožena.

Arsenal je pred svojim navijačima bio bolji od Jezera sa 2:0. Oba pogotka pala su u prvom dijelu, precizni su bili Augusto Koreja u 24. i Boban Đorđević u 43. minutu.

Kom - Berane 2:1