Tri najbolje plasirane ekipe na tabeli Druge lige Crne Gore upisale su pobjede u 32. kolu.

Mladost je slavila sa 2:0 na gostovanju Beranama i tako 10 bodova prednosti ispred Koma. Oba gola za lidera postigao je Ermin Seratlić, u 13. i 55. minutu.

Kom je sa minimalnih 1:0 bio bolji od Arsenala na svom terenu. Meč je riješen u 87. minutu, kada je precizan iz jedanaesterca bio Japanac Arihiro Sentoku.

Treće mjesto drži Bokelj, koji je u ovom kolu došao do pobjede nad Jedinstvom - 3:0. Vodeći gol postigao je Dejan Pepić u 41. minutu, da bi u nastavku pogotke za kotorsku ekipu upisali Denis Banda u 51. i Luka Maraš u 75. minutu.

Jezero je pred svojim navijačima pobijedilo Otrant sa 1:0. Desetak minuta prije kraja Edis Redžepagić je pogodio za trijumf svoje ekipe.