Nastavljeno takmičenje u Drugoj ligi Crne Gore.

Fudbaleri Berana savladali su Bokelj sa 2:1 u 30. kolu Druge lige Crne Gore i tako omogućili Komu da trijumfom nad Dečićem od 2:0 dođe do druge pozicije na tabeli.

Berance su do druge uzastopne pobjede vodili golovi Nikole Tmušića u 76. i Vuka Vulevića u prvom minutu sudijske nadoknade, dok je za Kotorane precizan bio Luka Maraš u 71. minutu.

Kom je ranim golovima upisao tri boda na svom terenu protiv Dečića. Arihiro Sentoku doveo je svom tim u vođstvo pogotkom iz jedanaesterca u 15. minutu, da bi šest minuta kasnije Radivoje Golubović postavio konačan rezultat.

Pobjedu je ostvario i Otrant, na gostovanju Arsenalu - 1:0. Trenutak odluke desio se u 48. minutu, kada je Fatmir Molabećirović zatresao mrežu protivnika.

Mladost iz Lješkopolja poražena je u duelu sa Igalom - 2:1. Nemanja Vlahović u 14. i Žarko Vilotijević u 30. minutu donijeli su svom timu prednost, koju je u 63. minutu samo ublažio Momčilo Dulović.

U duelu Jezera i Jedinstva nije bilo golova.

Berane - Bokelj 2:1