Odigrani mečevi 29. kola Druge lige.

Fudbaleri Berana pobjedom nad Otrantom od 3:1 priredili su najveće iznenađenje u 29. kolu Druge lige Crne Gore.

Golove za Ulcinjane postigli su Ernes Isljami u 31, Hideaki Tada u 71. i Miro Korać u 81. minutu, dok je u 83 Fatmir Molabećirović postavio konačan rezultat.

Na taj način je Otrant posustao u trci za drugo mjesto, budući da su Bokelj i Kom u ovoj rundi takmičenja ostvarili pobjede, pa sada imaju tri boda više od Ulcinjana.

Bokelj je u bokeljskom derbiju savladao Igalo sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Andrij Panić u 59. minutu.

Kom je istim rezultatom došao do trijumfa na gostovanju Jedinstvu zahvaljujući pogotku Arihira Sentokua u 65. minutu.

Lider na tabeli, Mladost iz Lješkopolja, bez većih problema je upisao tri boda protiv Jezera. Strijelci za Mladost bili su Lazar Vučićević, Jovan Pajović i Marko Tući, dok je na drugoj strani precizan bio Danin Talović.

Dečić je pogotkom Vula Vujačića iz penala u 84. minutu na svom terenu pobijedio Arsenal.

Otrant-Olimpik - Berane 1:3