Odigrani mečevi 21. kola Druge lige Crne Gore.

Fudbaleri Bokelja remizirali su protiv Berana rezultatom 1:1, pa ekipa iz Kotora sada ima deset bodova manje od Mladosti iz Lješkopolja, koja je u 22. kolu došla do trijumfa nad Igalom - 4:1.

Berane je u Kotoru povelo golom Hidetokija Tade u 21. minutu i tu prednost čuvalo do 63, kada je pogodak za izjednačenje postigao Luka Maraš.

U duelu Mladosti i Igala viđeno je pet golova, od toga četiri u prvom poluvremenu. Ivan Bulatović otvorio je goleadu u 4. minutu, da bi tri minuta kasnije izjednačio Miloš Gazivoda. Novo vođstvo domaćinu donio je Lazar Vučićević, dok je u posljednjim trenucima prvog dijela Lazar Pajović uvećao prednost Mladosti. U uvodnim minutima nastavka još jedan gol postigao je Vučićević.

Tri boda osvojio je i Kom, koji je trijumfovao sa 2:1 protiv Dečića u Tuzima. Miloš Milović u 9. i Vuk Orlandić u 11. minutu donijeli su prednost gostima, koju je uspio da smanji Vladimir Savićević u 18. minutu.

Bokelj - Berane 1:1