Odigrane četiri utakmice 20. kola Druge lige Crne Gore.

Fudbaleri Mladosti i Bokelja upisali su pobjede u prvom kolu drugog dijela sezone. Lider je bio bolji od Jezera sa 4:1, dok je drugoplasirani Bokelj minimalno slavio protiv Igala u gostima.

Mladost je u Plavu postigla četiri gola, po dva u oba poluvremena. Luka Tiodorović upisao se već u prvom minutu, da bi u finišu prvog dijela vođstvo udvostručio Lazar Vučićević. Božo Osmajlić je zatim smanjio zaostatak Jezera, međutim, do kraja su golove za goste postigli još Ivan Knežević u 54. i Anđelko Jovanović u 65. minutu.

Bokelj se osamio na drugom mjestu zahvaljujući trijumfu na gostovanju Igalu. Jedini gol na meču postigao je Dejan Pepić u 2. minutu.

Na trećem mjestu ostao je Kom, koji je odigrao bez golova na svom terenu protiv Jedinstva.

Gostujući trijumf upisao je i Otrant. Ulcinjani su zahvaljujući pogotku Borisa Tatara u 74. minutu savladali Berane - 1:0.

Duel između Arsenala i Dečića igra se sjutra od 14 časova.

Berane - Otrant Olimpik 0:1