Odigrani mečevi 15. kola Druge lige.

Lider drugoligaškog karavana Bokelj poražen je od Dečića u 15. kolu, dok je drugoplasirana Mladost slavila na gostovanju Jedinstvu i tako smanjila razliku na tabeli.

Dečiću je tri boda protiv ekipe iz Kotora donio kapiten Nijazim Padović, koji je u 76. minutu bio precizan sa 11 metara za konačnih 1:0.

Mladost iz Lješkopolja iskoristila je poraz konukurenta i uzela sva tri boda na gostovanju Jedinstvu - 2:0. Golove za Podgoričane postigli su Luka Tiodorović i Keita Suzuki.

Trećeplasirani Otrant došao je do pobjede nad Igalom od 1:0 pogotkom Ivana Kneževića u posljednjim trenucima utakmice.

Slavio je i Arsenal, protiv Jezera na svom terenu - 2:1. Bojan Bigović je doveo Tivćane u vođstvo u 7. minutu, izjednačio je Lazar Mučalica u 35, dok je konačnih 2:1 postavio Ivan Vukčević desetak minuta prije kraja.

Kom je golom Nikole Đurkovića u 49. minutu savladao Berane - 1:0.

Kom - Berane 1:0