Odigrani mečevi 10. kola Druge lige Crne Gore...

Pobjedom na gostovanju u Beranama fudbaleri Igala uspjeli su da priđu na samo bod zaostatka u odnosu na Bokelj, prvoplasiranu ekipu drugoligaškog karavana. Miloš Pavićević donio je prednost Igalu pogotkom sa bijele tačke u 33. minutu, da bi dva minuta prije isteka regularnog toka čuvar mreže Berana zaustavio udarac Kopitovića sa penala ali je napadač gostiju iz drugog pokušaja zatresao mrežu rivala.

Lider drugoligaškog karavana, ekipa Berana, upisao je remi na gostovanju Jezeru. Kotorani su do prednosti došli u 14. minutu pogotkom Dejana Pepića, da bi u 54. minutu susreta Božo Osmajlić donio bod domaćem timu.

Kom je pred svojim navijačima savladao Mladost Lješkopolje rezultatom 2:0. Pobjedu ekipi sa Zlatice donijeli su Vujačić pogotkom sa bijele tačke i Gardašević.

Dečić je osvojio sva tri boda na gostovanju Otrantu. Tuzani su do tri boda došli nakon preokreta koji su režirali Pepić i Savićević.

Duel Jedinstva i Arsenala jedini je susret 10. kola koji je završen bez pogodaka.