Odigrani mečevi 8. kola Druge lige Crne Gore.

Fudbaleri Bokelja remizirali su sa Arsenalom na svom terenu - 0:0, ali su ostali na liderskoj poziciji i nakon 8. kola Druge lige Crne Gore.

Iza Kotorana na tabeli sada su tri tima sa istim brojem bodova (14). Drugi je Arsenal, treće Igalo, a na četvrtoj poziciji je Mladost Lješkopolje.

Upravo je Mladost jedina ovih ekipa upisala trijumf u 8. kolu, na ,,DG areni” savladala je Otrant sa 2:1. Gosti su poveli golom Ivana Kneževića iz jedanaesterca u 31. minutu, dok su preokret u nastavku režirali Luka Tiodorović u 60, takođe sa bijele tačke, i Ivan Bulatović u 71. minutu.

Do pobjeda su u ovom kolu došli i Jezero i Jedinstvo. Jezero je kao gost bilo bolje od Berana - 2:1, dok su Bjelopoljci istovjetnim rezultatom na svom terenu uzeli tri boda u duelu sa Dečićem.

Berane - Jezero 1:2