Zaključeno 5. kolo Druge lige Crne Gore.

Fudbaleri Bokelja odigrali su bez golova na gostovanju Jedinstvu, dok je Mladost Lješkopolje savladala Berane sa 2:1, čime su se ove dvije ekipe izjednačile na liderskoj poziciji Druge lige.

Mladost je do treće pobjede u dosadašnjih pet kola došla golovima Luke Tiodorovića iz jedanaesterca u 20. minutu i Ivana Bulatovića u 46. minutu. Pogodak za goste postigao je Nemanja Tmušić desetak minuta prije kraja meča.

Trijumf je upisao i Arsenal, koji je sa 1:0 slavio protiv Koma. Jedini gol na utakmici postigao je Matija Vujović u 78. minutu.

U 5. kolu do pobjede je došlo i Igalo. Finalista Kupa golovima Nemanje Vlahovića i Žarka Vilotijevića savladao je Dečić u Tuzima - 2:0.

U duelu Otranta i Jezera u Ulcinju nije bilo pobjednika - 1:1. Poveo je domaćin preko Dragana Nikolića u 32. minutu, izjednačio je Vuk Milačić u 55.

Mladost Lješkopolje 1970 - Berane 2:1
Tiodorović 20'(p), Bulatović 46' - Tmušić 80'(p)

Jedinstvo - Bokelj 0:0

Dečić - Igalo 0:2