Odigrani mečevi prvog kola Druge lige.

Fudbaleri Mladosti iz Lješkopolja, Bokelja i Berana ostvarili su pobjede na startu novog izdanja Druge lige.

U gradskom derbiju, odigranom na ,,DG areni”, Mladost je savladala Kom - 3:2. Ivan Bulatović je doveo domaćina u vođstvo u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, ali je Kom preokrenuo golovima Radoša Dedića u 69. i Vuka Orlandića u 78. minutu. Ipak, Mladost je u finišu došla do trijumfa, mrežu Koma pogodio je Bulatović u 82. minutu i Luka Tiodorović u 88. minutu.

Kotorani su sa ubjedljivih 3:0 na svom terenu savladali Jezero, a strijelci su bili Mirko Todorović (dva gola) i Vladan Kordić.

Berane se sa gostovanja Igalu vraća sa tri boda - 2:1. Domaćin je poveo u 21. minutu zahvaljujući Bojanu Kopitoviću. Beranci su izjednačili autogolom Vladana Jeknića u 59. minutu, dok je konačan rezultat postavio Nemanja Tmušić u 88. minutu.

U duelima Jedinstva i Arsenala, odnosno Dečića i Otrant Olimpika, nije bilo pobjednika. Jedinstvo je u posljednjim trenucima došlo do remija sa gostima iz Tivta - 1:1, dok u Tuzima nije bilo golova.

Igalo - Berane 1:2
Bokelj - Jezero 3:0
Mladost Lj. - Kom 3:2
Jedinstvo - Arsenal 1:1
Dečić - Otrant Olimpik 0:0