MOGREN - KOPENHAGEN 0:6

Fudbaleri Mogrena poraženi su u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona od danskog Kopenhagena rezultatom 6:0.

Naš šampion nije uspio da se na praiv način suprostavi ekipi Kopenhagena, koja će u trećem kolu kvalifikacija igrati sa Stabekom.

Danci su do prednosti došli u 10. minutu preko N’Dojea, da bi šest minuta kasnije Nordstrand postigao drugi pogodak goste.

Do odlaska na odmor mreža Mogrena tresla se još dva puta – precizni su bili N’Doje u 40. i Vingard tri minuta kasnije.

Danci su peti gol postigli u prvom mimutu nastavka preko Dilejnija, da bi konačan rezultat susreta postavio Almeida u 87. minutu.