Futsal šampion Crne Gore Titograd uspješno je počeo takmičenje u preliminarnoj rundi kvalifikacija za UEFA Futsal kup - podgorički tim savladao je večeras u Morači irski Blu medžik sa 5:1.

Titograd je nakon samo deset minuta igre imao tri gola prednosti pogotcima Barovića, Bajčetića i Tomovića, da bi u nastavku mrežu Iraca pogodili Bojanović i Kovaluk koji je postigao autogol. Poraz gostiju ublažio je Adamčik iz kaznenog udarca u finišu susreta. Mrlju na sjajnu partiju našeg šampiona bacilo je isključenje golmana Despotovića nepuna dva minuta prije kraja utakmice.

Titograd će sjutra u 20.30 časova igrati sa Univerzitetom Kardof, koji je u prvom kolu doživio težak poraz od zagrebačkog Nacionala 11:0.

Titograd - Blu medžik 5:1

SC Morača, Podgorica
Gledalaca: 200
Sudije: Piter Nars (Engleska), Patrik Porkert (Austrija), Alehandro Martinez Flores (Španija).

1:0 - Barović 1', 2:0 - M.Bajčetić 6', 3:0 - Tomović 10', 4:0 - Bojanović 28', 5:0 - Kovaluk 37' (ag), 5:1 - Adamčik 39'