Fudbaleri Mladosti eliminisani su u drugom kolu kvalifikacija za Evropa ligu od albanskog predstavnika Kukešija.

Nakon minimalnog trijumfa u Tirani u prvom duelu izabranici Nikole Rakojevića su u revanš susretu, odigranom večeras na Gradskom stadionu u Podgorici pred više od 5.000 gledlaca, poraženi rezultatom 4:2.

Albanci su pitanje pobjednika riješili u prvom dijelu susreta tokom kojeg su tri puta tresli mrežu Mladosti - u strijelce su se upisali Moreira, Pejić i Flores. U 62. minutu Šćepanović je smanjio prednost gostiju, ali je deset minuta kasnije Pejić po drugi put matirao Radulovića i vratio tri gola prednosti albanskom timu. Konačan rezultat susreta postavio je Adžović tri minuta prije isteka regularnog toka.

Kukeši će u trećoj rundi kvalifikacija odigrati dvomeč sa Legijom iz Varšave.