Fudbaleri Mladosti završili su nastup u kvalifikacijama za Evropa ligu. Nepremostiva prepreka za izabranike Nikole Rakojevića u trećem kolu kvalifikacija bila je španska Sevilja koja je većeras u revanš meču odigranom u Podgorici slavila pobjedu rezultatom 6:1.

Jedini pogodak za Mladost u dvomeču sa slavnim protivnikom postigao je Miloš Paavićević, iz slobodnog udarca u sudijskoj nadoknadi vremena.

Sevilja je već nakon prvog meča imala rezultat koji je vodi u narednu rundu ali su i u Podgorici igrali bez kalkulacija. Izabranici Unaj Emerija su na poluvrijeme otišli sa pet golova prednosti - mrežu Vujadinovića u prvom dijelu igre tresli su Masin, Rabelo, Koke i dva puta Rusecku.

U nastavku susreta u strijelce se još jednom upisao Koke, da bi u sudijskoj nadoknadi vremena Miloš Pavićević postavio konačan rezultat efektnim pogotkom iz slobodnog udarca.