Crnogorski šampion Ekonomist porazom je završio debitantski nastup u kvalifikacijama za Ligu šampiona za žene - Nikšićanke su u trećem kolu turnira u Bratislavi poražene od domaćina Slovana sa ubjedljivih 8:0.

Ekonomist je uspješno odolijevao napadima protivnika u uvodnih 20-ak minuta, ali je bilo očigledno da je kvalitet i fizička pripremljenost na strani Slovanovih igračica koje su tu prednost iskoristile da već do poluvremena riješe pitanje pobjednika (3:0). Do kraja meča Slovakinje su još pet puta zatresle mrežu Ane Čabarkape.

Bila je to prva utakmica na kojoj Ekonomist nije uspio da postigne gol, ali i pored toga može biti ponosan na svoj debitantski nastup ako se uzmu u obzir mlade godine igračica koje su otputovale u Bratislavu kao i rejting protivnica sa kojima su Nikšićanke igrale.

Bobruičanka - Unia 0:5