Počela nova sezona 2.CFL…

Fudbaleri Rudara savladali su Kom rezultatom 1:0 u jednom od derbija premijerne runde 2.CFL. U svojoj prvoj utakmici u drugoligaškom karavanu, Pljevljaci su do bodova došli u petom minutu sudijske nadoknade, kada je Vojin Pavlović matirao golmana gostiju.

Mladost Lob.bet je na Trening kampu FSCG bila bolja od Iskre rezultatom 3:0. Domaćin je do prednosti došao u 18. minutu pogotkom Igora Vukčevića. U finišu prvog poluvremena Kristijan Vuljaj je uvećao prednost svoje ekipe, da bi ubrzo ponovo Vukčević bio strijelac za konačnih 3:0.

Zanimljivo je bilo u Igalu, gdje je domaći tim remizirao sa Podgoricom rezultatom 2:2. Vojin Jeknić je u 38. minutu pogodio za vođstvo gostiju, koje je udvostručio Luka Bulatović u 67. minutu. Međutim, Igalo se nije predavalo, prvo je pogodio Hurtado u 77. minutu, a potom je poravnao Aldin Adžović sedam minuta kasnije i tako postavio konačan rezultat.

Golovima Lazara Rakočevića i Sretena Peruničića, Grbalj je pred svojim navijačima došao do bodova protiv Ibra - 2:0.

Igalo - Podgorica 2:2

Rudar - Kom 1:0

Grbalj - Ibar 2:0

Mladost Lob.bet – Iskra 3:0