Dva crnogorska predstavnika u UEFA Ligi konferencija sa minusom dočekuju revanš utakmice…

Budućnost je na gostovanju CSKA 1948 poražena rezultatom 1:0. Na stadionu ,,Vasil Levski“ u Sofiji viđena je prilično ujednačena utakmica, koja je, ispostaviće se, riješena u samom finišu prvog poluvremena. Nakon polukontre domaćina, Radoslav Kirilov je centirao, a Birsent Karagaren savladao Milana Mijatovića. I jedni i drugi su nakon toga pokušavali, ali se rezultat nije mijenjao..

Identičan rezultat viđen je u Leskovcu, gdje je domaći kragujevački Radnički savladao Mornar. Radnički je uglavnom imao inicijativu, međutim, jedini gol na meču postigao je Milan Aleksić u 72. minutu.

Revanš duel između Mornara i Radničkog igra se u srijedu 31. jula na ,,DG areni“, dok će dan kasnije, na Gradskom stadionu, Budućnost doćekati CSKA 1948.