Odigrani mečevi 34. kola 2.CFL…

Fudbaleri Bokelja savladali su Otrant rezultatom 2:1 derbiju 34. kola 2.CFL.

Time su Kotorani preuzeli prvo mjesto na tabeli, sa bodom više od današnjeg rivala na dva kola do kraja. Fatih Muković donio je u 12. minutu prednost Bokelju, ali je samo šest minuta kasnije izjednačio Kristijan Škrelja preciznim izvođenjem jedanaesterca. Petnaestak minuta prije kraja meča Balša Ćetković je postigao konačan rezultat.

Kom je na svom terenu bio bolji od Podgorice – 4:1. Dva gola je postigao Vladimir Perišić, dok su se u listu strijelaca upisali i Emanuel Amadi i Teiri Opeke. Jedini gol za Podgoricu postigao je Miloš Vračar.

Tri boda je upisala i Iskra protiv Internacionalan 2:1. Danilo Marković u 37. i Ivan Ivanović u 60. minutu donijeli su prednost Iskri, koju je u finišu samo uspio da smanji Miloš Radulović.

Igalo – Berane 2:0

Bokelj - Otrant-Olympic 2:1

Kom – Podgorica 4:1

Iskra – Internacional 2:1

Lovćen – Grbalj 1:2