Nove pobjede vodećih na tabeli…

Fudbaleri Bokelja i Otranta nastavili su trku za prvo mjesto na tabeli 2.CFL. Kotorani nijesu dozvolili iznenađenje protiv Lovćena, koji je na stadionu pod Vrmcem savladan sa 3:0.

Dejan Pepić pogodio je u 13. minutu, zatim je Petar Vukčević u 42. udvostručio prednost, da bi konačan rezultat postavio Dragan Mirković desetak minuta prije kraja regularnog toka meča.

Otrant je savladao Internacional sa 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Anđelo Rudović u 16. minutu.

Podgorica je ostala na trećem mjestu, uprkos porazu od Igala – 0:1. Gol vrijedan tri boda postigao je Miloš Perović u 67. minutu.

Važnu pobjedu u borbi za opstanak upisala je Iskra protiv Koma u gostima – 1:0. Nakon 13 minuta igre, Ognjen Rolović je zatresao mrežu rivala i postavio, ispotaviće se, konačan rezultat.

Podgorica – Igalo 0:1

Otrant-Olympic – Internacional 1:0

Bokelj – Lovćen 3:0

Kom – Iskra 0:1