Zanimljivi rezultati u 23. kolu 2.CFL…

Svih pet utakmica 23. kola 2.CFL završeno je bez pobjednika. Lider Bokelj remijem sa Igalom (1:1) zadržao je dva boda prednosti ispred Otranta, a zanimljivo je da su obje ekipe sa vrha primile golove u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Bokelj je u komšijskom derbiju vodio golom Igora Počeka od 36. minuta, da bi Igalo izjednačilo iz jedanaesterca u 93. minutu, strijelac je bio Siniša Stanisavić.

Otrant je protiv Iskre pogotkom Halila Muharemovića u 78. minutu, ali je izjednačio Petar Tadić u 93. minutu.

Podgorica je na svom terenu dva puta gubila od Lovćena, ali je došla do boda – 2:2. Matija Pejović doveo je Cetinjane u vođstvo, uzvratio je Balša Mravljević početkom nastavka, a na pogodak Vuka Vickovića u 50. već u 54. je odgovorio napadač domaćih Bojan Kopitović.

Internacional i Grbalj igrali su 0:0 na Trešnjici, dok je duel Berana i Koma završen 2:2. Golove za domaće postigli su Matija Anđić u 12. i Nikola Đukić u 42. minutu, a za goste Jovan Peličić u finišu prvog dijela i Petar Barac u 51. minutu.

Bokelj – Igalo 1:1

Berane – Kom 2:2

Otrant-Olympic – Iskra 1:1

Podgorica – Lovćen 2:2

Internacional – Grbalj 0:0