Odigrane četiri utakmice 15. kola 2.CFL…

Petnaesto kolo 2.CFL nije donijelo promjene u vrhu tabele, nove pobjede ostvarili su Bokelj, Otrant i Podgorica.

Bokelj se dugo mučio na gostovanju Beranama, ,,fenjeraš“ se dobro branio, ali je lider u finišu ipak stigao do gola i pobjede (1:0). U 85. nakon kornera pogodio je Dragan Mirković i tako donio tri boda Bokelju.

Otrant je opravdao ulogu favorita protiv Koma - 2:0. Ulcinjani su poveli u 39. minutu nakon centaršuta Anđela Rudovića i pogotoka Valentina Rudovića. Pobjede u ovjerio Halil Muharemović u 69. minutu.

Podgorica je „DG Areni“ savladala Iskru rezultatom 2:1. Danilovgrađani su poveli u 27. minutu golom sa distance kapitena Miloša Kalezića, ali je šest minuta kasnije odgovorio prvi strijelac lige Takeru Komija. Deveti trijumf i mjesto u vrhu obezbijedio je Nikola Pavlićević u 84. minutu.

U primorskom derbiju Grbalj je bio bolji od Igala 2:1, čime je prekinuo niz od pet utakmica bez pobjede. Jovan Vujović u 36. i Vasilije Čavor u 37. minutu najavili su pobjedu, a kratku nadu gostima ulio je Marko Ivanović golom u 64. minutu.

Utakmica Internacional – Lovćen odložena je zbog lošeg stanja terena u Danilovgradu.

Grbalj - Igalo 2:1

Podgorica - Iskra 2:1

Otrant-Olympic - Kom 2:0

Berane - Bokelj 0:1