Odigrana četiri meča 2.CFL.

Fudbaleri Bokelja nastavili su sa dobrim rezultatima, u 14. kolu 2.CFL savladali su Igalo 1:0 i zadržali prednost u odnosu na pratioce. Komšijski bokeški derbi u Novom riješio je  Balša Ćetković pogotkom u 65. minutu.

Drugo mjesto preuzela je Podgorica, koja je bila ubjedljiva u duelu sa Lovćenom - 4:1. Meč je obilježio trostruki strijelac Takeru Komija, dok je mrežu Cetinjana tresao i Marko Vračar. Jedini gol za Lovćen postigao je Bojan Kopitović.

Sjajan meč odigrali su Iskra i Otrant u Danilovgradu - 3:3. Miloš Krkotić i dvostruki strijelac Anđelo Rudović donijeli su veliku prednost Ulcinjanima. Međutim, Iskra se nije predavala. U finišu prvog poluvremena izjednačio je Ivan Ivanović, Ognjen Rolović je zatim motivisao svoj tim, da bi Petar Taduć u 70. postavio konačan rezultat.

Igalo - Bokelj 0:1

Iskra - Otrant-Olympic 3:3

Lovćen - Podgorica 1:4

Grbalj - Internacional 2:2