Odigrani mečevi 11. kola 2.CFL...

Lider na tabeli drugoligaškog karavana Bokelj upisao je novu pobjedu, ovog puta nad Lovćenom - 3:1.

Kotorani su do vođstva došli u 11. minutu - mrežu rivala zatresao je Dejan Pepić iz jedanaesterca. Sedam minuta kasnije Božidar Bujiša je izjednačio, ali taj se rezultat nije puno zadržao. U 26. minutu, poslije centaršuta Lazara Pajovića, glavom je precizan bio Balša Ćetković. Pitanje pobjednika riješeno je u 64. minutu, ponovo je siguran izvođač najstrože kazne bio Pepić.

Na drugom mjestu ostala je Podgorica, koja je na svom terenu remizirala sa Igalom - 0:0. Taj rezultat iskoristio je Otrant i bodovono se izjednačio sa Podgoricom trijumfom nad Internacionalom - 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Anđelo Rudović u 82. minutu.

Berane i Grbalj podijelili su bodove - 1:1, a oba gola postignuta su iz jedanaesteraca. Gosti su došli do vođstva preko Branislava Jankovića u 12. minutu, da bi u 24. Vuk Vulević iskoristio najstrožu kaznu.

Kom je savladao Iskru (2:0) golovima Petra Barca u 27. i Marka Kažica u 51. minutu.

Podgorica - Igalo 0:0

Otrant-Olympic - Internacional 1:0

Berane - Grbalj 1:1

Bokelj - Lovćen 3:1

Kom - Iskra 2:0