Odigrano šesto kolo 2.CFL…

Derbi šestog kola 2.CFL završen je pobjedom Otrant Olimpika nad Komom u gostima - 1:0. Ulcinjanjima je bodove donio Anđelo Rudović pogotkom u 41. minutu.

Uz dosta muke, Bokelj je savladao Berane - 3:2. Fatih Muković, Igor Poček i Vladan Kordić pogurali su Kotorane do tri boda, dok je na drugoj strani Aoi Asano postigao dva gola.

Zanimljiv meč odigrali su Igalo i Grbalj, u kojem su pobjedu slavili Novljani - 2:1. Andrija Vujičić početkom drugog dijela doveo je svoj tim u vođstvo, koje je anulirao Milan Damjanović u 73. minutu. Nekoliko minuta kasnije, Stefan Vico je pogotkom sa bijele tačke osigurao bodove svojoj ekipi.

Lovćen je na Trening kampu FSCG savladao Internacional - 1:0. Meč je, ispostavilo se, riješen u 36. minutu, mrežu rivala zatresao je Benjamin Kacić.

Duel Iskre i Podgorice završen je pobjedom gostiju - 1:0. Pogodak za goste upisao je Petar Prelević u 73. minutu,

Igalo - Grbalj 2:1

Lovćen - Internacional 1:0

Iskra - Podgorica 0:1

Kom - Otrant-Olympic 0:1

Bokelj - Berane 3:2