Fudbaleri podgoričkog Internacionala savladali su Ibar na startu baraža za popunu 2.CFL.

Zanimljiv meč na glavnom terenu Trening kampa FSCG završen je rezultatom 4:1.

Domaćin je poveo u petom minutu pogotkom Kiotake Hisona, koji je iskoristio lošu reakciju protivničkog čuvara mreže. Nakon nešto više od pola sata igre, prednost Internacionala udvostručio je Đorđe Mujović lijepim golom iz slobodnog udarca sa oko 25 metara. Trijumf je najavio Miro Tomić u 49. minutu iz jedanesterca, da bi na 3:1 smanjio Mirzet Murić u 59. minutu. Ipak, to je bilo sve od Ibra, do kraja je viđen još jedan gol u mreži gostiju, a strijelac je bio Jovan Perišić u trećem minutu sudijske nadoknade.

U drugom kolu, 28. maja, u Rožajama će se sastati Ibar i Lovćen, dok će u posljednjem kolu, 1. juna, rivali biti Lovćen i Internacional.

Plasman u 2.CFL izboriće dvije najbolje ekipe.