Glavni sudija: Mihailo Milošević, I pomoćnik: Luka Radulović, II pomoćnik: Vladislav Radenović, Delegat: Radoje Nenadović
  • Izvještaj
Bokelj:Rudar
Miloš Krivokapić (G)195Andrija Knežević (G)
  • 80'+4'
Mitar Kovačević
515Veljko Krstonijević
  • 78'
Stefan Stešević317Jakša Bajčetić
  • 65'
Dejan Perović76Milan Damjanović
  • 80'+4'
  • 80'
Lazar Zejak
2220Ivan Pupović
  • 49'
Ivan Knežević1522Nikola Vojinović (C)
Damjan Kažanegra1714Stefan Fuštić
  • 41'
Mitar Vujačić
255Matija Starovlah
Vasilije Bojković (C)210Stefan Vlaović
  • 80'+3'
  • 51'
Momčilo Popović
1018Marko Dragaš
  • 80'
Aljbijan Vorfaj911Aleksandar Raonić
Rezervni igrači
Ivan Radović (G)1212Ervin Helić (G)
Vasilije Jakovljević3524Aleksa Kovačević
  • 41'
David Radević
292Ognjen Despotović
Dragan Perunović288Ervin Ciguljin
  • 78'
  • 80'
Luka Bogdanović
1419Kristijan Ernec
  • 80'
Anton Sindik199Ognjen Kasalica
-23Miloš Vukašinović

Kadetska liga 17/18

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Budućnost151320575+5241
2.Mladost159423313+2031
3.Sutjeska158524113+2829
4.Berane158432415+928
5.Kom Eurozox157621710+727
6.Zeta158342715+1227
7.Rudar157442319+425
8.Grbalj157262731-423
9.Igalo157262720+723
10.Iskra156272923+620
11.Mornar155461424-1019
12.Bokelj153482031-1113
13.Petrovac1532101434-2011
14.Mladost Lj. 19701522111139-288
15.Otrant-Olympic (-1)1522111051-417
16.Dečić151014738-313