• Sve utakmice
  • Strijelci
  • Tabela
1. koloIzvještaj
17.08.2016.
17:00
Gradski stadionSutjeska120Otrant-Olympic 
17.08.2016.
17:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost90Iskra 
17.08.2016.
17:00
Stadion TrešnjicaZeta20Bokelj 
17.08.2016.
17:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd30Cetinje 
17.08.2016.
17:00
Gradski stadionJedinstvo20Dečić 
17.08.2016.
17:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj30Berane 
17.08.2016.
17:00
Stadion pod Malim brdomPetrovac41Radnički 
17.08.2016.
17:00
Stadion Obilića poljanaLovćen20Igalo 
17.08.2016.
17:00
Gradski stadionRudar01Mornar 
2. koloIzvještaj
20.08.2016.
11:00
Stadion pod VrmcemBokelj01OFK Titograd 
20.08.2016.
11:00
Stadion FK ZoraIskra110Zeta 
20.08.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska02Budućnost 
20.08.2016.
11:00
Gradski stadionRadnički08Lovćen 
20.08.2016.
11:00
Tuško poljeDečić17Grbalj 
20.08.2016.
17:00
Stadion Obilića poljanaCetinje11Jedinstvo 
20.08.2016.
17:00
Gradski stadionBerane20Petrovac 
20.08.2016.
17:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic12Mornar 
20.08.2016.
17:00
Stadion SolilaIgalo50Rudar 
3. koloIzvještaj
27.08.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost90Otrant-Olympic 
27.08.2016.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta10Sutjeska 
27.08.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd21Iskra 
27.08.2016.
11:00
Gradski stadionJedinstvo30Bokelj 
27.08.2016.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj41Cetinje 
27.08.2016.
11:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac11Dečić 
27.08.2016.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen21Berane 
27.08.2016.
17:00
SRC TopolicaMornar03Igalo 
28.08.2016.
11:00
Gradski stadionRudar30Radnički 
4. koloIzvještaj
03.09.2016.
11:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic12Igalo 
03.09.2016.
11:00
Gradski stadionRadnički00Mornar 
03.09.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska01OFK Titograd 
03.09.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost00Zeta 
03.09.2016.
11:00
Tuško poljeDečić13Lovćen 
03.09.2016.
11:00
Stadion Obilića poljanaCetinje02Petrovac 
03.09.2016.
11:00
Stadion pod VrmcemBokelj00Grbalj 
04.09.2016.
11:00
Stadion FK ZoraIskra01Jedinstvo 
04.09.2016.
12:00
Gradski stadionBerane30Rudar 
5. koloIzvještaj
10.09.2016.
15:30
Stadion SolilaIgalo20Radnički 
11.09.2016.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta120Otrant-Olympic 
11.09.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd00Budućnost 
11.09.2016.
11:00
Gradski stadionJedinstvo13Sutjeska 
11.09.2016.
11:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj20Iskra 
11.09.2016.
11:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac14Bokelj 
11.09.2016.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen52Cetinje 
11.09.2016.
11:00
Gradski stadionRudar30Dečić 
11.09.2016.
11:00
SRC TopolicaMornar22Berane 
6. koloIzvještaj
17.09.2016.
11:00
Tuško poljeDečić02Mornar 
17.09.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost00Jedinstvo 
17.09.2016.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta02OFK Titograd 
17.09.2016.
11:00
Stadion pod VrmcemBokelj02Lovćen 
17.09.2016.
11:00
Stadion FK ZoraIskra30Petrovac 
17.09.2016.
12:00
Gradski stadionBerane00Igalo 
17.09.2016.
15:30
Stadion Obilića poljanaCetinje10Rudar 
17.09.2016.
15:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic32Radnički 
18.09.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska11Grbalj 
7. koloIzvještaj
20.09.2016.
15:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac13Sutjeska 
21.09.2016.
11:00
Stadion SolilaIgalo01Dečić 
21.09.2016.
15:00
Stadion Obilića poljanaLovćen10Iskra 
21.09.2016.
15:00
Gradski stadionRudar10Bokelj 
21.09.2016.
15:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd80Otrant-Olympic 
22.09.2016.
15:00
Gradski stadionJedinstvo14Zeta 
22.09.2016.
15:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj20Budućnost 
22.09.2016.
15:00
SRC TopolicaMornar10Cetinje 
22.09.2016.
15:00
Gradski stadionRadnički04Berane 
8. koloIzvještaj
24.09.2016.
10:00
Stadion pod VrmcemBokelj00Mornar 
24.09.2016.
11:00
Stadion FK ZoraIskra31Rudar 
24.09.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska30Lovćen 
24.09.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost62Petrovac 
24.09.2016.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta01Grbalj 
24.09.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd40Jedinstvo 
24.09.2016.
11:00
Tuško poljeDečić61Radnički 
24.09.2016.
15:00
Stadion Obilića poljanaCetinje26Igalo 
24.09.2016.
15:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic03Berane 
9. koloIzvještaj
01.10.2016.
10:00
SRC TopolicaMornar10Iskra 
01.10.2016.
10:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj14OFK Titograd 
01.10.2016.
10:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac15Zeta 
01.10.2016.
11:00
Stadion Obilića poljanaLovćen22Budućnost 
01.10.2016.
11:00
Gradski stadionJedinstvo40Otrant-Olympic 
01.10.2016.
11:00
Gradski stadionRadnički24Cetinje 
01.10.2016.
12:30
Gradski stadionRudar05Sutjeska 
01.10.2016.
15:00
Stadion SolilaIgalo20Bokelj 
02.10.2016.
11:00
Gradski stadionBerane60Dečić 
10. koloIzvještaj
08.10.2016.
11:00
Stadion pod VrmcemBokelj44Radnički 
08.10.2016.
11:00
Stadion FK ZoraIskra02Igalo 
08.10.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska00Mornar 
08.10.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost30Rudar 
08.10.2016.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta32Lovćen 
08.10.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd10Petrovac 
08.10.2016.
11:00
Gradski stadionJedinstvo11Grbalj 
08.10.2016.
15:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic12Dečić 
08.10.2016.
15:00
Stadion Obilića poljanaCetinje08Berane 
11. koloIzvještaj
12.10.2016.
11:00
Gradski stadionRadnički10Iskra 
12.10.2016.
14:30
Gradski stadionBerane50Bokelj 
12.10.2016.
14:30
Tuško poljeDečić21Cetinje 
12.10.2016.
14:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj260Otrant-Olympic 
12.10.2016.
14:30
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac02Jedinstvo 
12.10.2016.
14:30
Stadion Obilića poljanaLovćen02OFK Titograd 
12.10.2016.
14:30
Gradski stadionRudar02Zeta 
12.10.2016.
14:30
SRC TopolicaMornar00Budućnost 
12.10.2016.
14:30
Stadion SolilaIgalo02Sutjeska 
12. koloIzvještaj
28.10.2016.
14:00
Stadion Donja SutvaraGrbalj30Petrovac 
29.10.2016.
10:00
Stadion TrešnjicaZeta21Mornar 
29.10.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd50Rudar 
29.10.2016.
11:00
Gradski stadionJedinstvo02Lovćen 
29.10.2016.
11:00
Stadion pod VrmcemBokelj02Dečić 
29.10.2016.
11:00
DG arenaIskra01Berane 
29.10.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska30Radnički 
29.10.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost21Igalo 
29.10.2016.
13:30
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic03Cetinje 
13. koloIzvještaj
05.11.2016.
10:00
Stadion Obilića poljanaLovćen12Grbalj 
05.11.2016.
10:00
Tuško poljeDečić22Iskra 
05.11.2016.
11:00
Gradski stadionRadnički08Budućnost 
05.11.2016.
13:30
Gradski stadionBerane00Sutjeska 
05.11.2016.
13:30
Stadion Obilića poljanaCetinje42Bokelj 
05.11.2016.
13:30
SRC TopolicaMornar03OFK Titograd 
05.11.2016.
13:30
Stadion SolilaIgalo00Zeta 
05.11.2016.
13:30
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac00Otrant-Olympic 
06.11.2016.
11:00
Gradski stadionRudar11Jedinstvo 
14. koloIzvještaj
12.11.2016.
10:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac05Lovćen 
12.11.2016.
11:00
DG arenaIskra13Cetinje 
12.11.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska51Dečić 
12.11.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost10Berane 
12.11.2016.
11:00
Stadion TrešnjicaZeta50Radnički 
12.11.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd01Igalo 
12.11.2016.
13:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic10Bokelj 
12.11.2016.
13:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj20Rudar 
23.11.2016.
13:00
Gradski stadionJedinstvo20Mornar 
15. koloIzvještaj
19.11.2016.
09:30
Tuško poljeDečić14Budućnost 
19.11.2016.
10:00
Stadion Obilića poljanaLovćen41Otrant-Olympic 
19.11.2016.
11:00
Stadion pod VrmcemBokelj42Iskra 
19.11.2016.
11:00
Gradski stadionRadnički07OFK Titograd 
19.11.2016.
13:00
Gradski stadionBerane13Zeta 
19.11.2016.
13:00
SRC TopolicaMornar00Grbalj 
19.11.2016.
13:00
Stadion SolilaIgalo30Jedinstvo 
19.11.2016.
13:00
Stadion Obilića poljanaCetinje06Sutjeska 
20.11.2016.
11:00
Gradski stadionRudar20Petrovac 
16. koloIzvještaj
25.11.2016.
13:00
Stadion Obilića poljanaLovćen20Rudar 
25.11.2016.
13:30
Stadion TrešnjicaZeta61Dečić 
26.11.2016.
09:30
Stadion Donja SutvaraGrbalj21Igalo 
26.11.2016.
11:00
Pomoćni tereni FK MogrenPetrovac14Mornar 
26.11.2016.
11:00
Gradski stadionSutjeska30Bokelj 
26.11.2016.
11:00
Pomoćni teren FK BudućnostBudućnost21Cetinje 
26.11.2016.
11:00
Gradski stadionJedinstvo00Radnički 
26.11.2016.
13:00
Stadion Velika plažaOtrant-Olympic02Iskra 
27.11.2016.
11:00
Trening kamp OFK TitogradOFK Titograd10Berane 
17. koloIzvještaj
29.11.2016.
10:30
Gradski stadionBerane21Jedinstvo 
29.11.2016.
13:00
Tuško poljeDečić25OFK Titograd 
29.11.2016.
13:00
Stadion Obilića poljanaCetinje04Zeta 
29.11.2016.
13:00
Stadion pod VrmcemBokelj12Budućnost 
29.11.2016.
13:00
DG arenaIskra04Sutjeska 
29.11.2016.
13:00
Stadion SolilaIgalo00Petrovac 
29.11.2016.
13:00
Gradski stadionRadnički03Grbalj 
29.11.2016.
13:00
Gradski stadionRudar21Otrant-Olympic 
29.11.2016.
13:30
SRC TopolicaMornar11Lovćen 
PozicijaIgračTimGolovi
1Ljubomir Kovačević Grbalj22
2Andrija Gluščević Mladost15
3Balša Bajović Sutjeska15
4Ivan Vukčević Zeta12
5Ilija Vujović Lovćen10
6Danilo Pešukić Zeta10
7Bogdan Rmuš Berane9
8Balša Bulatović Budućnost9
9Shkëlqim Maliqi Dečić9
10Miloš Ivančević Grbalj9
11Danilo Šofranac Sutjeska9
12Igor Kukuličić Zeta9
13Miro Korać Berane8
14Nikola Stanišić Grbalj8
15Aleksa Latković Lovćen8
16Janko Gogić Rudar8
17Mijat Lambulić Zeta8
18Slobodan Ivović Bokelj7
19Mirza Đurđević Budućnost7
20Ognjen Nišavić Cetinje7
21Miloš Brnović Budućnost6
22Nikola Mudreša Lovćen6
23Matija Pejović Lovćen6
24Nemanja Šunjević Berane5
25Filip Filipović Budućnost5
26Alden Škrijelj Budućnost5
27Luka Topčić Grbalj5
28Nemanja Petrović Igalo5
29Dmitar Stanković Iskra5
30Amir Muzurović Jedinstvo5
31Amar Kajević Mladost5
32Andrija Krivokapić Mladost5
33Petar Pavlićević Mladost5
34Anto Babić Sutjeska5
35Aleksandar Vlahović Sutjeska5
36Aleksa Maraš Zeta5
37Danilo Dašić Berane4
38Stefan Milić Budućnost4
39Miloš Knežević Cetinje4
40Nemanja Nišić Cetinje4
41Miloš Šofranac Cetinje4
42Ljeon Dušaj Dečić4
43Jozef Gojčaj Dečić4
44Đorđe Ćurčija Igalo4
45Ivan Kotarac Igalo4
46Miloš Perović Igalo4
47Igor Mrdak Jedinstvo4
48Nemanja Bumbić Mornar4
49Zaim Divanović Mornar4
50Nemanja Đukanović Petrovac4
51Danilo Marković Radnički4
52Sava Bulajić Sutjeska4
53Balša Keković Berane3
54Jonathan Dresaj Budućnost3
55Andrija Mugoša Budućnost3
56Milovan Radulović Cetinje3
57Andrej Vraneš Grbalj3
58Uroš Vujičić Igalo3
59Jovan Radonjić Iskra3
60Matija Grdinić Jedinstvo3
61Dragan Ražnatović Lovćen3
62Nikola Bukilić Mladost3
63Andrija Vujanović Mladost3
64Mexhid Kurtoviq Otrant-Olympic3
65Armin Muharemović Otrant-Olympic3
66Nebojša Pejović Petrovac3
67Ivan Pupović Rudar3
68Luka Babić Sutjeska3
69Ivan Toljić Sutjeska3
70Srđan Krstović Zeta3
71Lazar Lambulić Zeta3
72Ilija Tripunović Zeta3
73Aleksandar Dobrašinović Berane2
74Nikola Lekić Berane2
75Nikola Kašćelan Bokelj2
76Ilija Radulović Bokelj2
77Aljbijan Vorfaj Bokelj2
78Ognjen Obradović Budućnost2
79Omar Šabotić Budućnost2
80Nikola Gluščević Grbalj2
81Ivan Kovačević Grbalj2
82Aljoša Bjeletić Igalo2
83Miloš Dabović Igalo2
84Vasilije Vasecki Iskra2
85Mirko Vučeljić Iskra2
86Đorđije Cvijović Jedinstvo2
87Nikola Nedović Jedinstvo2
88Danilo Bracanović Lovćen2
89Petar Roganović Lovćen2
90Pavle Zadrima Lovćen2
91Vedran Zeković Lovćen2
92Matija Drinčić Mladost2
93Marko Matanović Mladost2
94Luka Stanišić Mladost2
95Jakov Vukčević Mladost2
96Nikola Dragojević Mornar2
97Ognjen Stešević Mornar2
98Erand Kaleziq Otrant-Olympic2
99Boban Filipović Petrovac2
100Rajko Pajović Petrovac2
101Vuk Raičević Radnički2
102Jovan Mirković Sutjeska2
103Nikola Pejović Zeta2
104Sreten Peruničić Zeta2
105Aleksandar Bulić Berane1
106Sava Pešić Berane1
107Lazar Stojanović Berane1
108Božo Šunjević Berane1
109Bogdan Klać Bokelj1
110Dejan Perović Bokelj1
111Nikola Peličić Budućnost1
112Andrija Ražnatović Budućnost1
113Nikola Tripković Budućnost1
114Bojan Kontić Cetinje1
115Đovani Camaj Dečić1
116Mergim Gjokaj Dečić1
117Mensur Kijamet Dečić1
118Mirza Koćić Dečić1
119Amir Pepić Dečić1
120Mario Ujkić Dečić1
121Vlado Bogetić Grbalj1
122Filip Drobnjak Grbalj1
123Dragoljub Đukić Grbalj1
124Balša Popović Grbalj1
125Igor Samardžić Grbalj1
126Nikola Vasović Grbalj1
127Đorđe Andrijašević Igalo1
128Mitar Kovačević Igalo1
129Marko Šinik Igalo1
130Andrija Vujičić Igalo1
131Savo Jovanović Iskra1
132Krsto Kovačević Iskra1
133Filip Simonović Iskra1
134Mirko Karličić Jedinstvo1
135Aldin Klapija Jedinstvo1
136Marko Rakonjac Jedinstvo1
137Mladen Šutović Jedinstvo1
138Dario Hočko Lovćen1
139Ivan Bjelobrković Mladost1
140Nikola Bojanović Mladost1
141Ognjen Gačević Mladost1
142Slobodan Perišić Mladost1
143Petar Vukčević Mladost1
144Nikola Milošev Mornar1
145Bogoljub Perović Mornar1
146Vasko Stojković Mornar1
147Leart Hasanaga Otrant-Olympic1
148Marko Mujović Petrovac1
149Darko Stijepović Petrovac1
150Jovan Babović Radnički1
151Martin Dulović Radnički1
152Filip Knežević Radnički1
153Nenad Pešić Radnički1
154Miloš Šćekić Radnički1
155Veljko Krstonijević Rudar1
156Draško Drašković Sutjeska1
157Blagoje Pejanović Sutjeska1
158Velimir Vlahović Sutjeska1
159Ognjen Ivanović Zeta1
160Nikola Krstović Zeta1

Kadetska liga 16/17 - preliminarna

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd171511495+4446
2.Zeta1713225911+4841
3.Grbalj1712416010+5040
4.Budućnost1711515010+4038
5.Sutjeska171133508+4236
6.Lovćen1711244218+2435
7.Igalo179352812+1630
8.Berane (-1)179353813+2529
9.Mornar176741515025
10.Jedinstvo176562021-123
11.Dečić1752102349-2617
12.Rudar1751111334-2116
13.Cetinje1751112349-2616
14.Iskra1731131544-2910
15.Bokelj1723121535-209
16.Petrovac1723121342-299
17.Otrant-Olympic172114993-847
18.Radnički1713131164-536

Kadetska liga 16/17 - preliminarna

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Titograd171511495+4446
2.Zeta1713225911+4841
3.Grbalj1712416010+5040
4.Budućnost1711515010+4038
5.Sutjeska171133508+4236
6.Lovćen1711244218+2435
7.Igalo179352812+1630
8.Berane (-1)179353813+2529
9.Mornar176741515025
10.Jedinstvo176562021-123
11.Dečić1752102349-2617
12.Rudar1751111334-2116
13.Cetinje1751112349-2616
14.Iskra1731131544-2910
15.Bokelj1723121535-209
16.Petrovac1723121342-299
17.Otrant-Olympic172114993-847
18.Radnički1713131164-536

Posljednje vijesti