Kadetska liga 20/21 grupa B

Otrant-Olympic
Ulcinj

Otrant-Olympic
  • pozicija9
  • bodovi7
  • gol razlika11:40
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Igrači
Sadetin Bardhi
894---
Eljhan Begzić
1081921-
Mihailo Bojanović
5111---
Kristijan Čogurić
108331--
Valon Cungu
9674-1-
Ensar Dragoviq
8590---
Besart Elezaga
127---
Fitim Gjekoviq
3116---
Arijan Gurzaković
61031--
Anes Hadžimuratović
10787---
Anes Karamanaga
7624131
Arlind Lešević
145---
Mirnes Lešević
1088321-
Edin Ljamović
1086111-
Ensar Malokraja
97421--
Rifat Malokraja
8480---
Arlind Muja
663---
Denis Mulić
101911--
Amar Muratović
4239---
Meris Pelinković
2139---
Donart Peraj
9661---
Gentijan Rudović
642---
Ensar Sadriju
8525---
Endrit Seferi
-----
Senad Vuković
6251-1-
UtakmicaIzvještaj
05.12.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BIskra--Otrant-Olympic-
01.12.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BOtrant-Olympic--Drezga-
28.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BBrskovo--Otrant-Olympic-
21.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BOtrant-Olympic--Petrovac-
14.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BOtrant-Olympic--Arsenal-
11.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BRudar--Otrant-Olympic-
07.11.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BOtrant-Olympic--Budva-
31.10.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BLovćen--Otrant-Olympic-
24.10.2020.
13:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BOtrant-Olympic00Dečić 
17.10.2020.
14:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BOtrant-Olympic15Iskra 
10.10.2020.
13:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BDrezga60Otrant-Olympic 
03.10.2020.
15:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BOtrant-Olympic10Brskovo 
26.09.2020.
16:00
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BPetrovac24Otrant-Olympic 
20.09.2020.
16:30
Kadetska liga Crne Gore 20/21 grupa BArsenal81Otrant-Olympic 
PozicijaIgračTimGolovi
1Eljhan Begzić Otrant-Olympic2
2Mirnes Lešević Otrant-Olympic2
3Kristijan Čogurić Otrant-Olympic1
4Arijan Gurzaković Otrant-Olympic1
5Anes Karamanaga Otrant-Olympic1
6Edin Ljamović Otrant-Olympic1
7Ensar Malokraja Otrant-Olympic1
8Denis Mulić Otrant-Olympic1

Kadetska liga 20/21 grupa B

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Iskra108203312+2126
2.Budva107032910+1921
3.Drezga106224019+2120
4.Brskovo105232412+1217
5.Lovćen105232917+1217
6.Dečić104331918+115
7.Arsenal104062324-112
8.Rudar103072631-59
9.Otrant-Olympic102171140-297
10.Petrovac100010859-510