Omladinska liga 21/22

OFK Titograd
Podgorica

OFK Titograd
  • pozicija9
  • bodovi22
  • gol razlika26:21
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Odbrana
Rade Đaković
8699122
Igor Radević
63311--
Vezni red
Balša Janković
6483-3-
Vedad Turusković
3270-1-
Minja Vlahović
7346---
Napad
Marko Popović
1498165-
UtakmicaIzvještaj
05.12.2021.
12:00
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Titograd21Petrovac 
28.11.2021.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 21/22Mornar22OFK Titograd 
21.11.2021.
13:00
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Titograd40Jedinstvo Franca 
30.10.2021.
13:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22Rudar22OFK Titograd 
25.10.2021.
14:00
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Titograd02OFK Mladost DG 
17.10.2021.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22Sutjeska32OFK Titograd 
14.10.2021.
14:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Titograd60Jezero 
03.10.2021.
15:00
Omladinska liga Crne Gore 21/22Dečić01OFK Titograd 
27.09.2021.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Titograd00Cetinje 
20.09.2021.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22Kom10OFK Titograd 
15.09.2021.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Titograd14Iskra 
12.09.2021.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 21/22Zeta12OFK Titograd 
30.08.2021.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Titograd21Podgorica 
23.08.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22Bokelj22OFK Titograd 
PozicijaIgračTimGolovi
1Marko Popović OFK Titograd6
2Amar Methadžović OFK Titograd4
3Damjan Dragović OFK Titograd3
4Andrija Skrobanović OFK Titograd3
5Nemanja Radević OFK Titograd2
6Hamo Bicić OFK Titograd1
7Rade Đaković OFK Titograd1
8Aleksa Krivokapić OFK Titograd1
9Igor Radević OFK Titograd1
10Aleksa Stijepović OFK Titograd1
11Jovan Vujisić OFK Titograd1

Omladinska liga 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Mladost DG1512125013+3737
2.Budućnost1511224612+3435
3.Zeta1510234517+2832
4.Podgorica158524313+3029
5.Iskra158433315+1828
6.Kom158343320+1327
7.Sutjeska158253916+2326
8.Petrovac157262820+823
9.OFK Titograd156452621+522
10.Dečić157173941-222
11.Jedinstvo Franca155281828-1017
12.Bokelj154382840-1215
13.Rudar152582344-2111
14.Mornar1523102243-219
15.Cetinje1511131055-454
16.Jezero151014792-853