Omladinska liga 21/22

OFK Mladost DG
Podgorica

OFK Mladost DG
  • pozicija1
  • bodovi15
  • gol razlika29:5
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Petar Petrović
5370---
Andrija Vukčević
4170-1-
Odbrana
Matija Boričić
64591--
Miloš Debeljević
145---
Đorđe Jezdić
5294---
Miloš Ljutica
254---
Balša Medenica
6447-1-
Miloš Mugoša
6429---
Lazar Perunović
3801--
Andrija Račić
348---
Filip Starovlah
214221-
Miodrag Živković
-----
Vezni red
Ognjen Bojanić
5232-1-
Marko Dragićević
6239-1-
Luka Drmač
63912--
Dušan Jovićević
3803--
Andrej Kostić
19---
Miloš Obadović
2104---
Dušan Radević
51622--
Tomo Šoć
532971-
Marko Stanišić
5227-2-
Strahinja Tešović
6421---
Napad
Jovan Kljajević
366---
Jovan Mališić
518431-
Marko Medenica
2771--
Danijel Nikolić
640631-
Ognjen Šćekić
-----
Todor Šekularac
647541-
UtakmicaIzvještaj
04.12.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22Kom--OFK Mladost DG-
27.11.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Mladost DG--Iskra-
20.11.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22Zeta--OFK Mladost DG-
30.10.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Mladost DG--Podgorica-
23.10.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Titograd--OFK Mladost DG-
16.10.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Mladost DG--Budućnost-
13.10.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22Petrovac--OFK Mladost DG-
02.10.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Mladost DG--Mornar-
25.09.2021.
16:00
Omladinska liga Crne Gore 21/22Jedinstvo--OFK Mladost DG 
22.09.2021.
16:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Mladost DG31Rudar 
17.09.2021.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Mladost DG14Bokelj 
12.09.2021.
17:00
Omladinska liga Crne Gore 21/22Sutjeska02OFK Mladost DG 
28.08.2021.
19:00
Omladinska liga Crne Gore 21/22OFK Mladost DG100Jezero 
22.08.2021.
17:30
Omladinska liga Crne Gore 21/22Dečić05OFK Mladost DG 
PozicijaIgračTimGolovi
1Tomo Šoć OFK Mladost DG7
2Todor Šekularac OFK Mladost DG4
3Dušan Jovićević OFK Mladost DG3
4Jovan Mališić OFK Mladost DG3
5Danijel Nikolić OFK Mladost DG3
6Luka Drmač OFK Mladost DG2
7Dušan Radević OFK Mladost DG2
8Filip Starovlah OFK Mladost DG2
9Matija Boričić OFK Mladost DG1
10Marko Medenica OFK Mladost DG1
11Lazar Perunović OFK Mladost DG1

Omladinska liga 21/22

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.OFK Mladost DG6501295+2415
2.Sutjeska6501225+1715
3.Budućnost6420153+1214
4.Kom6411127+513
5.Iskra6330145+912
6.Zeta6312159+610
7.Jedinstvo63121110+110
8.Podgorica6222118+38
9.Rudar62131011-17
10.Bokelj62131317-47
11.OFK Titograd6213711-47
12.Dečić62131119-87
13.Mornar62041219-76
14.Petrovac6123411-75
15.Cetinje6006323-200
16.Jezero6006026-260