Druga Liga 18/19

Mladost Lj. 1970
Podgorica

Mladost Lj. 1970
  • pozicija1
  • bodovi60
  • gol razlika49:27
  • Ekipa
  • Utakmice
  • Strijelci
IgračiNastupiMinutiGoloviŽuti kartonCrveni karton
Golmani
Jasmin Agović
302700-2-
Dražen Raičević
-----
Lazar Tatar
-----
Odbrana
Bojan Aligrudić
232045-6-
Nikola Čelebić
252205-31
Momčilo Dulović
21145312-
Jovan Pajović
1085532-
Stefan Radinović
11794-2-
Ilija Radunović
161278-3-
Marko Tući
14106633-
Vezni red
Ermin Seratlić
27196733-
Matija Božanović
10854-2-
Anđelko Jovanović
26227778-
Andrija Krivokapić
-----
Željko Krstović
28215922-
Jasmin Muhović
2185532-
Đorđe Mujović
5103-1-
Petar Sekulović
10496---
Keita Suzuki
2510242--
Luka Tiodorović
27220153-
Nikola Tripković
2501--
Napad
Ivan Bulatović
25156674-
Stefan Čađenović
292---
Ivan Knežević
827322-
Ivan Maraš
-----
Lazar Vučićević
18130653-
UtakmicaIzvještaj
25.05.2019.
17:30
Druga liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 1970--Arsenal-
19.05.2019.
17:30
Druga liga Crne Gore 18/19Otrant-Olympic--Mladost Lj. 1970-
12.05.2019.
17:00
Druga liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 1970--Dečić-
08.05.2019.
17:00
Druga liga Crne Gore 18/19Jedinstvo--Mladost Lj. 1970-
05.05.2019.
17:00
Druga liga Crne Gore 18/19Berane--Mladost Lj. 1970-
28.04.2019.
16:30
Druga liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 1970--Bokelj-
24.04.2019.
16:30
Druga liga Crne Gore 18/19Igalo21Mladost Lj. 1970 
21.04.2019.
16:30
Druga liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 197031Jezero 
14.04.2019.
16:00
Druga liga Crne Gore 18/19Kom12Mladost Lj. 1970 
07.04.2019.
16:00
Druga liga Crne Gore 18/19Arsenal01Mladost Lj. 1970 
03.04.2019.
15:30
Druga liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 197012Otrant-Olympic 
31.03.2019.
15:30
Druga liga Crne Gore 18/19Dečić12Mladost Lj. 1970 
24.03.2019.
15:00
Druga liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 197022Jedinstvo 
20.03.2019.
15:00
Druga liga Crne Gore 18/19Mladost Lj. 197040Berane 
PozicijaIgračTimGolova
1Ivan BulatovićMladost Lj. 19707
2Anđelko JovanovićMladost Lj. 19707
3Luka TiodorovićMladost Lj. 19705
4Lazar VučićevićMladost Lj. 19705
5Elie Martinier Florentini Matuoke Ngono4
6Jasmin MuhovićMladost Lj. 19703
7Jovan PajovićMladost Lj. 19703
8Ermin SeratlićMladost Lj. 19703
9Marko TućiMladost Lj. 19703
10Ivan KneževićMladost Lj. 19702
11Željko KrstovićMladost Lj. 19702
12Keita SuzukiMladost Lj. 19702
13Momčilo DulovićMladost Lj. 19701
14Nikola TripkovićMladost Lj. 19701

Druga Liga 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Mladost Lj. 19703018664927+2260
2.Kom3014883524+1150
3.Bokelj3013893919+2047
4.Otrant-Olympic3013893528+747
5.Jedinstvo3091472217+541
6.Arsenal30109112421+339
7.Igalo30108122526-138
8.Dečić (-3)3099123134-333
9.Jezero3089132140-1933
10.Berane (-3)3053222166-4515