Prvenstvo Južne regije za pjetliće 18/19

Igalo
Igalo

Igalo
  • pozicija2
  • bodovi53
  • gol razlika89:23
  • Utakmice
UtakmicaIzvještaj
18.05.2019.
10:30
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Lovćen16Igalo 
11.05.2019.
11:00
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Igalo52Pomorac 
04.05.2019.
11:00
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Igalo13Mornar 
02.05.2019.
16:00
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Vihor02Igalo 
20.04.2019.
14:00
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Igalo42Akademija 
14.04.2019.
10:30
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Grbalj30Igalo 
10.04.2019.
15:00
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Igalo61Arsenal 
30.03.2019.
11:00
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Bokelj01Igalo 
23.03.2019.
11:00
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Igalo101Hajduk 
18.03.2019.
14:00
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Orjen06Igalo 
09.03.2019.
10:00
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Igalo60Obilić 
24.11.2018.
11:00
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Igalo51Lovćen 
18.11.2018.
13:00
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Pomorac14Igalo 
11.11.2018.
10:00
Prvenstvo Južne regije za pjetilće 18/19Mornar00Igalo 

Prvenstvo Južne regije za pjetliće 18/19

#TimUt.Pob.Ner.Por.G+G-GRBod.
1.Grbalj222020969+8762
2.Igalo2217238923+6653
3.Mornar2215346717+5048
4.Bokelj2215077234+3845
5.Vihor2213277032+3841
6.Arsenal2213188240+4240
7.Pomorac22102106041+1932
8.Lovćen2283116553+1227
9.Akademija2271142861-3322
10.Obilić2230192291-699
11.Hajduk22202023163-1406
12.Orjen22102111121-1103