GOSTUJUĆI TIMOVI UKNJIŽILI POBJEDE NA TRI MEČA 15. KOLA T-COM PRVE LIGE CRNE GORE

Mečeve 15. kola T-com Prve lige Crne Gore koji su odigrani u subotu obilježile su pobjede gostujućih sastava na tri meča, dok su susreti u Beranama i Bijelom Polju odloženi zbog visokog sniježnog pokrivača.

Grbalj je savladao Dečić i sa nova tri boda došao na diobu liderske pozicije sa Mogrenom, koji u nedjelju dočekuje Budućnost. Tim iz Radanovića poveo je golom Dragana Boškovića u 54. minutu, da bi Dražen Milić potvrdio pobjedu svog tima.

Fudbaleri Petrovca osvojili su sva tri boda na gostovanju Zeti. Domaćin je poveo golom Kadua, čuvao prednost sve do sredine nastavka, da bi Petrovčani za tri minuta preokrenuili rezultat. Poravnanje gostima obezbijedio je Divanović u 64. minutu, da bi Božo Milić pogodio za pobjedu.

Nova tri boda osvojio je i Rudar, koji je na Obilića poljani savladao Lovćen rezultatom 2:0. Pobjedu timu iz Pljevalja obezbijedili su Useni i Minić.

Duel Jedinstva i Koma, kao i duel Jezera i Sutjeske odloženi su zbog snijega u Bijelom Polju i Beranama.

Derbi susret 15. kola u kom se sastaju Mogren i Budućnost, igra se u nedjelju sa početkom u 13 časova.