Bar će naredne sezone imati dva fudbalska prvoligaša - fudbaleri Mornara su drugi put u dva meča bili bolji od Bratstva (2:1) čime su osigurali opstanak u društvu najboljih, dok je Bar u gostima, nakon izvođenja jedanaesteraca (6:5), savladao Berane i plasirao se u T-Com 1.CFL.

Mornar je poveo golom Rašovića nakon sat vremena igre, dok je izjednačenje timu iz Ljajkovića donio Jovićević u 78. minutu. Trijumf domaćinu obezbijedio je Peričić koji je tri minuta prije kraja meča ovjerio opstanak svog tima u prvoj ligi.

Bar je do plasmana u društvo najboljih stigao poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca u duelu protiv Berana, a ukupan rezultat na kraju je bio 6:5. Meč u Beranama, kao i prvi u Baru, završen je 1:1. Berane je povelo golom Bulića u 28. minutu, a izjednačenje gostima donio je Vuković u 52. minutu. U penal seriji tragičar je Bulić, koji nije realizovao jedanaesterac u petoj seriji.

Mornar – Bratstvo 2:1